Objednávka ebooku

  • Co objednávám
    Ebook Pravidla stylingu - manuál pro dekorování interiéru v hodnotě 990 Kč, který bude kompletním pomocníkem při dekorování a proměně interiéru.
  • Kdy ebook obdržím
    Ebook přijde na email v elektronické podobě ve formátu PDF po zaplacení objednávky.
  • Jakou mám garanci
    Jestli to nevyjde a zjistíte, že ebook není pro vás, do 14 dní od zakoupení můžete požádat o vrácení peněz a bez otázek je v plné výši dostanete zpět.

JAK TO VIDÍ ČTENÁŘI...

Jestli chcete vědět, jak dekorovat interiér od polic přes obrazy, koberce až po záclony, rozhodně do ebooku jděte. Získáte stoprocentní návod, jak s každým doplňkem zacházet a jak ho správně v interiéru nadekorovat. Jestli váháte, tak rozhodně doporučuji, dekorování ve spojení s tímto manuálem udělá z interiéru nádherné místo.
Renata Erbrová
Jedná se o přesný návod, jak prakticky z každého interiéru udělat místo, ve kterém by chtěl každý bydlet. Knížka mi ušetřila nejen čas a nervy, když jsem se hodiny trápila nad tím, co kam přesně umístit a jak prostor zkrášlit. Je to produkt, který tu na českém trhu velmi dlouho chyběl...málo který z designérů je ochotný se takto bez obalu a prakticky podělit o své tipy a triky. Moc za to děkuji.
Nela Kubasová
I když jsem absolvovala mnoho kurzů a školení, nikdy jsem nedostala tak jasné a podrobné informace, jak při stylingu interiérů postupovat, co použít a čemu se případně vyvarovat. Tato kniha vám opravdu usnadní a zkrátí cestu k vyladěnému interiéru.
Jarka Straková

Máte dotazy? Nebo potřebujete pomoc?

napište mi na zita@zitakosnarova.cz