Za posledních 10 let, když přijdu k někomu domů, vidím stále stejný problém:

Za posledních 10 let, když přijdu k někomu domů, vidím stále stejný problém:

Většina interiérů skončí na půl cesty.

🥳 Chcete toto: 

😡 Ale skončíte s tímto:

S nadšením prohlížíte časopisy o interiérovém designu, chodíte se o víkendech inspirovat do IKEA a surfujete po večerech na Pinterestu k nekonečnému zdroji inspirace.

Máte už doma koupený nábytek i nějaké doplňky, ale pocit z interiéru je takové toneurazí a ani nenadchne. 

Něco přestěhujete, zkusíte vyměnit stůl, židle, nový koberec... 

Ve výsledku ale vaše peníze jen mizí a pocit nádherného domova nikde.

A tak se pořád motáte v kruhu.

Přitom vašim interiérům chybí jen pár správných kroků do krásného finále.

Mám pro vás dobrou zprávu,
existuje řešení:

Používám totiž přesně daný a ověřený proces proměny interiéru, podle kterého vytvoříte krásný, stylový interiér s nádhernou atmosférou: 

🤩 Prostě "WOW" domov. 🤩

Teď už budete navždy vědět, jaký nábytek koupit a po kterém doplňku sáhnout, abyste svůj domov proměnila tak, že kamarádky jen vydechnou:

"Ach, ty to tu máš krásné. Jako z časopisu o bydlení!"

A to vše na jistotu, bez rizika přešlapů aniž by to trvalo roky a stálo vás to jmění při nákupech ve stylu pokus/omyl.

Jsem ZITA KOŠNAROVÁ,

a díky 10 letům zkušeností dobře znám těžkosti proměny interiéru stylem "pokus-omyl".

V prvních letech jsem hledala postupy a pravidla, díky kterým lze vytvořit interiér krásný jako stylový hotelový pokoj, a to rychle a za minimální náklady.

Než jsem objevila tu funkční cestu, stálo mě to vyšší desítky tisíc korun a spoustu přešlapů.

Dnes mám pro vás vypracovaný a lety ověřený systém, kdy vím, jak při proměně interiéru vyměnit třeba jen pár menších kusů nábytku a správně použít všechny doplňky tak, že se interiér promění rychle a bez velkých nákladů.

0
let
zkušeností
0
proměn
interiéru

"Miluju přeměny domova a věřím, že každý interiér má šanci."

Pomáhám mnoha ženám přeměňovat interiéry jejich domovů a kromě toho mám za sebou práci na zajímavých developerských projektech.

O interiérovém designu také ráda přednáším na odborných konferencích.

Každý, kdo chce mít pěkný a útulný domov, určitě řeší otázku JAK NA TO?

 • JAK z milionů doplňků vybrat a zkombinovat ty správné, které k sobě ladí?
 • JAK využít osvětlení, které může dramaticky ovlivnit atmosféru v interiéru?
 • JAK hledat ten vkusný nábytek a jak ho uspořádat, aby odpovídal stylu daného prostoru?
 • JAK najít moderní barevnou kombinaci a přitažlivě vymalovat?
 • ... A JAK to všechno nakombinovat tak, aby mě to stálo co nejméně peněz?

Ufff... ! 😱

To je spousta otázek, spousta rozhodnutí, ale odpovědi ve vaší hlavě jsou nejasné.

Pokud jste přesně v takové situaci a máte v hlavě zmatek, jak při proměně interiéru systematicky postupovat, pak vám představuji mého digitálního průvodce:

Nahlédněte dovnitř průvodce: 

🔥 Detailně a v 10 krocích se mnou odhalíte srozumitelný postup přeměny

 • 1
  Nejprve najdete krásnou inspiraci a ujasníte si, jaký výsledek očekáváte (díky tomu ušetříte mnoho hodin zkoušení pokus/omyl) — strana 12
 • 2
  Určíte tzv. startovací bod (od kterého se odvíjí vaše celá proměna interiéru) — strana 17
 • 3
  Vyberete tu správnou barvu pro výmalbu (dejte navždy sbohem barvám, které se opravdu nehodí a vypadají jako klišé) — strana 22
 • 4
  S lehkostí se rozhodnete, který stávající nábytek odstraníte (určitě ne všechen, ale některý půjde pryč) — strana 25
 • 5
  Nadefinujete si a s jistotou určíte, jaké použijete doplňky a kam je umístíte (odhalíte všech 6 typů doplňků, které dělají wow efekt) — strana 28
 • 6
  Vyberete konkrétně nový nábytek a dechberoucí doplňky (prozradím vám 4 věci, které při výběru vždy používám) — strana 40
 • 7
  Sladíte je barevně k sobě (naučím vás používat tajemství jménem vzorová deska) — strana 49
 • 8
  Díky mému video-návodu krok za krokem a jednoduše ověříte zda barevnost interiéru ladí (nebudete platit žádné drahé programy! postačí k tomu obyčejný PowerPoint) — strana 53
 • 9
  Hurá! 🥳 Vyrazíte na nákupy (budete vědět kam jít a co přesně koupit) — strana 60
 • 10
  Ve finále s elegancí nadekorujete okenní textilie, dekorační polštáře, přehozy, koberce i drobné policové dekorace. (jako zkušená interierová designerka) — strana 65

Teď vám ukážu to nejlepší.
Interiéry před & po.

Považuji za důležité říci, že v mém průvodci se naučíte pracovat s tím, co už doma máte, vyměníte v pokojích především doplňky a jen pár kusů nábytku.

Ať už se jedná o ložnici, dětský pokoj, pracovnu nebo obývák...

Díky tomu neutratíte jmění za kompletně nový interiér, a přesto uvidíte dramatické změny.

A hlavně, můžete být úplní začátečníci bez předchozích zkušeností.

Jak se vám tato představa líbí? 🤩

LOŽNICE PŘED:

Na interiéru byla vidět snaha, ale potřeboval pár změn, aby do sebe všechno zapadlo. Veškerý velký nábytek jako skříně a postel zůstaly na místě. Ponechal se i některý menší nábytek, například noční stolky. 

LOŽNICE PO:

Vyměnily se některé menší nábytky jako barová židle a čelo postele. A především se proměnily doplňky - policové dekorace na komodě, na policích a nočních stolcích, textilní doplňky - dekorační polštáře a přehoz na postel. Ale také zrcadlo a nástěnné světlo nad zrcadlem. 


DĚTSKÝ POKOJÍČEK PŘED:

V místnosti všechno stávající zůstalo, jen se jí s pomocí doplňků zpříjemnila atmosféra.

DĚTSKÝ POKOJÍČEK PO:

Přidali jsme kusový koberec, závěsy, pár obrázků, policové dekorace, předešvím květiny, a také doplňkové osvětlení v podobě stojací lampy. 


OBÝVÁK PŘED:

Obývací pokoj měl všechno, co má mít, jen působil neútulně, protože mu chybělo pár doplňků, které by prostor zpříjemnily.

OBÝVÁK PO:

Interiéru pomohly okenní dekorace v podobě roletek, přidání police nad televizi včetně několika málo dekorací, nové barové židle a hlavně uspořádání květin a doplnění některých květináčů.

Jak to vidí ti, kteří si už vyzkoušeli proměnu interiéru?

Jedná se o přesný návod, jak prakticky z každého interiéru udělat místo, ve kterém by chtěl každý bydlet. Tento digitální průvodce mi ušetřil čas a nervy, když jsem se hodiny trápila nad tím, co kam přesně umístit a jak prostor zkrášlit. Je to produkt, který tu na českém trhu velmi dlouho chyběl...málo který z designérů je ochotný se takto bez obalu a prakticky podělit o své tipy a triky. Moc za to děkuji!
Nela Kubasováwww.realitnishaker.cz
Musím konstatovat, že jsem z tétp digitální knihy naprosto nadšená. Absolvovala jsem mnoho kurzů, ale nikdy jsem nedostala takto ucelené, podrobné informace a návody, jak při stylingu interiérů postupovat, co použít a čemu se vyvarovat. E-book vřele doporučuji jak začínajícím designérům, tak také realitním makléřům, kteří by se rádi sami pustili do přípravy nemovitosti k prodeji, ale neví, jak na to. Tato kniha vám opravdu usnadní a zkrátí cestu k vyladěnému interiéru.
Jarka StrakováInteriérová designérka / realitní makléřka
Aktuálne som uprostred rekonštrukcie prázdninového domu. Viem, čo sa mi páči, netuším však ako to docieliť. V Zitinom ebooku som našla dokonalé riešenie. Pri minimálnej investícii sa mi vďaka návodu podarilo docieliť veľmi príjemný priestor. Návody v ebooku mi výrazne zjednodušili komunikáciu s architektom, lebo som vedela jasnejšie popísať, čo presne chcem.
Miroslava Tomaškomiroslavatomasko.sk / Slow Living Coach
Očekávala jsem dobré rady, to určitě, ale že se mi dostane tak detailně a profesionálně a maximálně zpracovaných rad bylo nad moje očekávání. Každopádně krok za krokem budu využívat informací z této knihy. Pojala jsem naprostou důvěru. A těším se na své vlastní zážitky z proměny.
Yvetta Ellerováterapeutka Lightsofie / yvellerova.cz
Dobrý den, Zito, moc děkuji za vaše ebooky, koupila jsem oba dva (Můj WOW domov a Pravidla stylingu) a jsem úplně nadšena 🙂 Už jsem je zvládla pečíst a mám úplný elán se pustit do proměn. Máte to krásně zpracováno, jednoduše vysvětleno a hlavně prakticky.
Edita P.
Musím Vám napsat - Díky, díky, díky. Vše co v průvodci píšete mi mluví z duše - myšleno o změnách interiéru a o hledání jak na to, aby to bylo krásné. Myslím, že jsem měla zdárně našlápnuto k tomu, abych také absolvovala nějaký chytrý kurz, který by mi řekl jak na to, abych pak zjistila, že nevím jak na to 🙂 Po přečtení Vašeho e-booku si jen říkám, jak je to vše "snadné", když se ví jak na To.
Jitka U.
Z Vašeho manuálu jsem opravdu moc nadšená! Můj domov je teď pro mě mnohem útulnější než dřív. Děkuji Vám za spoustu skvělých nápadů a také za podrobné popisy. Výborný je také seznam výrobků s cenami a místem, kde jste je zakoupila.
Hana Holečková
Moc děkuji za ebook. Přišel mi do cesty úplně v pravý čas, kdy jsem se chystala dceři přemalovat pokoj, protože ona už z růžové vyrostla a přála si změnu. Díky radám dopředu si vše nachystat bylo opravdu nakupování super, přesně jsem věděla, co chci koupit a pro co jedu, nebo co je ještě potřeba objednat. Díky tomu, že jsem si chystala vše dopředu, tak jsem se rozhodla vyměnit i koberec, který původně nebyl v plánu, protože by to jinak nebylo ono a opět by to sklouzlo k tomu "něčemu". Proměna nebyla ani moc drahá, něco mezi 10-12 tisíci. Jsem vyřízená, ale stálo to za to! Jsem nadšená a dcera také, má "dospělácký" pokoj a moc si to užívá. Děkuji moc.
S. Hašková
Prvně vám chci poděkovat za skvělý ebook (je to snad první ebook v životě, co jsem neodolala a koupila), opravdu to, co slibujete, v něm klient/ka dostane - jednoduchost, okamžitá uplatnitelnost a základní pochopení, jak to funguje :))) Největší pecka je vaše rada ohledně obrázků z Etsy. Mám holostěny a hledala jsem, kde sehnat obrazy/plakáty, ale všechny známé možnosti byly totálně mimo mé finanční možnosti nebo generický (a drahý) kýč z hobbymarketů. Ještě jednou díky za blbuvzdornou inspiraci.
Marie H.
Průvodce chválím, je srozumitelně sepsaný, výstižný, jednoduchý a dobře se čte. Oceňuji i tipy, kde lze výhodně nakoupit. Už rozjíždím úpravy.
Iveta Nožičková
Plácala jsem se v proměně několik týdnů. Po přečtení ebooku je během pár dnů jasno. Nadchly mě tipy na nalezení inspirace, výběr stylu a vytvoření desky v power pointu. Teď máme vše pěkně vizualizované a ladíme detaily. Je super vidět vybrané plakáty na obrázku, s možností změny a ne se rozčilovat nad nesprávným výběrem, když už visí na zdi. Váš návod na proměnu interiéru mě skutečně nadchnul a nastartoval.
H. S.

Jak to vidí ti, kteří si už vyzkoušeli proměnu interiéru?

Jedná se o přesný návod, jak prakticky z každého interiéru udělat místo, ve kterém by chtěl každý bydlet. Tento digitální průvodce mi ušetřil čas a nervy, když jsem se hodiny trápila nad tím, co kam přesně umístit a jak prostor zkrášlit. Je to produkt, který tu na českém trhu velmi dlouho chyběl...málo který z designérů je ochotný se takto bez obalu a prakticky podělit o své tipy a triky. Moc za to děkuji!
Nela Kubasováwww.realitnishaker.cz
Musím konstatovat, že jsem z tétp digitální knihy naprosto nadšená. Absolvovala jsem mnoho kurzů, ale nikdy jsem nedostala takto ucelené, podrobné informace a návody, jak při stylingu interiérů postupovat, co použít a čemu se vyvarovat. E-book vřele doporučuji jak začínajícím designérům, tak také realitním makléřům, kteří by se rádi sami pustili do přípravy nemovitosti k prodeji, ale neví, jak na to. Tato kniha vám opravdu usnadní a zkrátí cestu k vyladěnému interiéru.
Jarka StrakováInteriérová designérka / realitní makléřka
Aktuálne som uprostred rekonštrukcie prázdninového domu. Viem, čo sa mi páči, netuším však ako to docieliť. V Zitinom ebooku som našla dokonalé riešenie. Pri minimálnej investícii sa mi vďaka návodu podarilo docieliť veľmi príjemný priestor. Návody v ebooku mi výrazne zjednodušili komunikáciu s architektom, lebo som vedela jasnejšie popísať, čo presne chcem.
Miroslava Tomaškomiroslavatomasko.sk / Slow Living Coach
Očekávala jsem dobré rady, to určitě, ale že se mi dostane tak detailně a profesionálně a maximálně zpracovaných rad bylo nad moje očekávání. Každopádně krok za krokem budu využívat informací z této knihy. Pojala jsem naprostou důvěru. A těším se na své vlastní zážitky z proměny.
Yvetta Ellerováterapeutka Lightsofie / yvellerova.cz
Dobrý den, Zito, moc děkuji za vaše ebooky, koupila jsem oba dva (Můj WOW domov a Pravidla stylingu) a jsem úplně nadšena 🙂 Už jsem je zvládla pečíst a mám úplný elán se pustit do proměn. Máte to krásně zpracováno, jednoduše vysvětleno a hlavně prakticky.
Edita P.
Musím Vám napsat - Díky, díky, díky. Vše co v průvodci píšete mi mluví z duše - myšleno o změnách interiéru a o hledání jak na to, aby to bylo krásné. Myslím, že jsem měla zdárně našlápnuto k tomu, abych také absolvovala nějaký chytrý kurz, který by mi řekl jak na to, abych pak zjistila, že nevím jak na to 🙂 Po přečtení Vašeho e-booku si jen říkám, jak je to vše "snadné", když se ví jak na To.
Jitka U.
Z Vašeho manuálu jsem opravdu moc nadšená! Můj domov je teď pro mě mnohem útulnější než dřív. Děkuji Vám za spoustu skvělých nápadů a také za podrobné popisy. Výborný je také seznam výrobků s cenami a místem, kde jste je zakoupila.
Hana Holečková
Moc děkuji za ebook. Přišel mi do cesty úplně v pravý čas, kdy jsem se chystala dceři přemalovat pokoj, protože ona už z růžové vyrostla a přála si změnu. Díky radám dopředu si vše nachystat bylo opravdu nakupování super, přesně jsem věděla, co chci koupit a pro co jedu, nebo co je ještě potřeba objednat. Díky tomu, že jsem si chystala vše dopředu, tak jsem se rozhodla vyměnit i koberec, který původně nebyl v plánu, protože by to jinak nebylo ono a opět by to sklouzlo k tomu "něčemu". Proměna nebyla ani moc drahá, něco mezi 10-12 tisíci. Jsem vyřízená, ale stálo to za to! Jsem nadšená a dcera také, má "dospělácký" pokoj a moc si to užívá. Děkuji moc.
S. Hašková
Prvně vám chci poděkovat za skvělý ebook (je to snad první ebook v životě, co jsem neodolala a koupila), opravdu to, co slibujete, v něm klient/ka dostane - jednoduchost, okamžitá uplatnitelnost a základní pochopení, jak to funguje :))) Největší pecka je vaše rada ohledně obrázků z Etsy. Mám holostěny a hledala jsem, kde sehnat obrazy/plakáty, ale všechny známé možnosti byly totálně mimo mé finanční možnosti nebo generický (a drahý) kýč z hobbymarketů. Ještě jednou díky za blbuvzdornou inspiraci.
Marie H.
Průvodce chválím, je srozumitelně sepsaný, výstižný, jednoduchý a dobře se čte. Oceňuji i tipy, kde lze výhodně nakoupit. Už rozjíždím úpravy.
Iveta Nožičková
Plácala jsem se v proměně několik týdnů. Po přečtení ebooku je během pár dnů jasno. Nadchly mě tipy na nalezení inspirace, výběr stylu a vytvoření desky v power pointu. Teď máme vše pěkně vizualizované a ladíme detaily. Je super vidět vybrané plakáty na obrázku, s možností změny a ne se rozčilovat nad nesprávným výběrem, když už visí na zdi. Váš návod na proměnu interiéru mě skutečně nadchnul a nastartoval.
H. S.

Podle mé digitální příručky už svou domácnost proměnilo více než:

0
lidí

Jakmile poznáte tento postup proměny interiéru, pak:

 • bude kombinování nábytku a doplňků mnohem jednodušší,
 • výběr správných barev do interiéru nebude žádný problém,
 • poznáte, co se vám líbí, a docílíte toho ve svém interiéru,
 • obyčejný pokoj změníte na dokonalý interiér, ve kterém do sebe všechno zapadne,
 • interiér zvládnete proměnit sami i jako začátečník bez zkušeností,
 • pochopíte, jak to ti interiéroví designéři dělají.

Už nebude potřeba, abyste:

 • najímali profesionálního návrháře interiérů nebo se účastnili drahých designérských kurzů,
 • zbytečně nakupovali nábytek a doplňky stylem "třeba si to sedne",
 • náhodně kombinovali všechny barvy nábytku a doplňků s nejistým výsledkem,
 • dělali v interiéru drahé chyby, které se musí dokola napravovat,
 • neustále přemýšleli čím to je, že interiér pořád není takový, jaký byste si přáli.
"Můj WOW domov" je 90 stránkový e-průvodce pro rychlý a cenově dostupný refresh vašeho interiéru.

A to není vše😊 Mám pro vás ještě tyto dva vymazlené speciály:

WOW Koupelny

Pokud kompletní renovace koupelny nepříchází v úvahu, vyzkoušejte pár triků, díky kterým se koupelna promění.

Co všechno je možné v koupelně změnit, aniž by se muselo bourat? Jak si poradit s obklady i umakartem? Co bez velkého rekonstruování vyměnit?

Jak na to? To se dozvíte na 65 stranách ve speciálu "WOW Koupelny".

.

WOW Kuchyně

Proměna kuchyně bez velkých zásahů a investic. To může být výzva.

V obývacím pokoji nebo ložnici můžete vymalovat stěny, pověsit obrazy, vyměnit pár dekorací a nový interiér je na světě.

Kuchyň se ale tak snadno nevymění, s tou se musíme sžít a přizpůsobit se, když nová nepřichází v úvahu. A dvojnásob to platí pro nájemní kuchyně.

Jak na to? To se dozvíte na 54 stranách ve speciálu "WOW Kuchyně".

Jaká je cena e-průvodce
"Můj WOW domov”?

Ten každodenní pocit jak se cítíte doma je k nezaplacení. Zbavte se vnitřního pocitu "už mě to tu fakt dokola štve!" na pocit "wow, mám to tady božské!". 

Svépomocí (navíc s mými ověřenými radami, které vám kryjou záda) zvládnete opravdu hodně.

Nebo si chcete koupit další dva polštářky z IKEA, které "by konečně mohly" udělat WOW dojem? 

E-PRŮVODCE
590 Kč
390 Kč
Získáte:
E-průvodce "Můj WOW domov"

Jak řekla jedna moje klientka: "Zito, já jsem nejprve nakoupila nábytek a doplňky po vlastní ose. Celkem za 50 000 Kč. Po instalaci se vůbec nedostavil očekávaný efekt. 🙁 Pak jsem na internetu narazila na vás, postupovala jsem podle příručky a KONEČNĚ PECKA!

Kdybych to udělala obráceně, tak kromě velkých peněz ušetřím taky starosti a stresy kolem zařizování... o prvotní nespokojenosti nemluvě".

P.S. Ještě pro vás něco mám!

Ke každé zakoupené variantě DNES ZÍSKÁTE BONUSOVÉ VIDEO s názvem:
"Nenechte nic náhodě aneb důležitá pravidla pro 4 interiérové doplňky".

Krok za krokem ukážu, jak to udělat, aby doplňky v interiéru krásně fungovaly a nebyly kýčem.