objednávka ebooku

 • Co objednávám
  Ebook Home styling pro začátečníky, který je detailním průvodcem proměny interiéru s pomocí doplňků a malých změn.
 • Kolik to stojí
  Běžná cena ebooku je 450 Kč, ale jako přivítání mezi nás, interiérové nadšence, získáváte slevu 44% při zadání slevového kódu HELLO-STYLING. Po uplatnění slevového kódu je cena ebooku 250 Kč.
 • Kdy ebook obdržím
  Ebook přijde na email v elektronické podobě ve formátu PDF po zaplacení objednávky.
 • Jakou mám garanci
  Jestli to nevyjde a zjistíte, že ebook není pro vás, do 14 dní od zakoupení můžete požádat o vrácení peněz a bez otázek je v plné výši dostanete zpět.

JAK TO VIDÍ ČTENÁŘI...

Jestli chcete vědět, jak dekorovat interiér od polic přes obrazy, koberce až po záclony, rozhodně do ebooku jděte. Získáte stoprocentní návod, jak s každým doplňkem zacházet a jak ho správně v interiéru nadekorovat. Jestli váháte, tak rozhodně doporučuji, dekorování ve spojení s tímto manuálem udělá z interiéru nádherné místo.
Renata Erbrová
Jedná se o přesný návod, jak prakticky z každého interiéru udělat místo, ve kterém by chtěl každý bydlet. Knížka mi ušetřila nejen čas a nervy, když jsem se hodiny trápila nad tím, co kam přesně umístit a jak prostor zkrášlit. Je to produkt, který tu na českém trhu velmi dlouho chyběl...málo který z designérů je ochotný se takto bez obalu a prakticky podělit o své tipy a triky. Moc za to děkuji.
Nela Kubasová
I když jsem absolvovala mnoho kurzů a školení, nikdy jsem nedostala tak jasné a podrobné informace, jak při stylingu interiérů postupovat, co použít a čemu se případně vyvarovat. Tato kniha vám opravdu usnadní a zkrátí cestu k vyladěnému interiéru.
Jarka Straková